Команда "Спадщина"
Табір ЛЕЛА - це служіння, започатковане благодійним фондом "Спадщина" у 2007 році, метою якого стало служіння дітям - сиротам, дітям СЖО. Основним мотивом при створенні табору було бажання того, щоб кожна дитина, позбавлена батьківського піклування, яка перебуває у сфері нашої уваги, мала можливість провести тиждень у надзвичайних умовах християнського літнього табору. Щоб дитина змогла отримати таке необхідне йому спілкування із значущим(важливим) дорослим, необхідні навички соціалізації, відчути себе полюбленим(коханим) і дізнатися про Божу любов до нього. Та, авжеж, цей час має стати для дитини надзвичайною подією, яку вона запам'ятає на все життя.


Тому табори ЛЕЛА в основі своїй театралізовані, базуються на засадах цілісної програми, педагогіки пережитого досвіду, скаутингу. Крім постійного перебування в театралізованій атмосфері програми, дитина отримує можливість займатися спортом, грати в рухливі ігри, співати пісні, проводити час біля вогнища, вивчати нові ремесла, отримувати практичні навички життя в соціумі, їздити верхи, а також багато іншого.


Звичайно ж, цього не буде без надійних наставників. Тому табір ЛЕЛА запрошує приєднатися до літнього служіння волонтерів з усієї України та зарубіжжя. Навчаючи, оснащуючи та надихаючи їх, готує з волонтерів фахівців, здатних розпочати подібне служіння у своїх помісних церквах. Також проводитиметься пост-табірна робота з волонтерами, що включає зустрічі, різноманітні заходи та навчальні тренінги.


Як стати волонтером ЛЕЛА? У зв'язку з особливостями роботи з дітьми волонтером ЛЕЛА можна стати з 18 років, заповнивши реєстраційну анкету та приїхавши в призначений термін на місце проведення табору.


Made on
Tilda